Vekil Çağla Aktemur, Harranlı Hemşehrilerime Teşekkür Ediyorum

23.Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur dün Harran ilçesinde Çiçek ve Kurt Aileleri arasında yaşanılan tatsız olayın barışla sonuçlanmasından dolayı memnun olduğunu ifade etti.
GÜNDEM 19.02.2021 21:21:00 0

23.Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur dün Harran ilçesinde Çiçek ve Kurt Aileleri arasında yaşanılan tatsız olayın barışla sonuçlanmasından dolayı memnun olduğunu ifade etti.

Vekil Çağla Aktemur; 
“23. Dönemde Milletvekili olarak temsil etmekten onur duyduğum Şanlıurfa’mın ve özelikle de Harran’ımızın benim hayatımda çok önemli bir yeri var. Orada yaşayan her bir hemşehrimin huzuru, mutluluğu benim için çok önemli. Bölgemizin hem eğitim alanında, hem de ekonomik ve sosyal anlamda gelişmesi, her geçen gün, toplumun her kesiminin eşit ve adil haklara sahip olabilmesi yönünde çok büyük anlam ifade etmektedir. Gerek Devlet ve gerekse özel sektör kanalıyla İlimize, ilçelerimize çok güzel yatırımlar yapılıyor. Bu yatırımlar bölgemizin kalkınması, refah seviyesinin artması ile birlikte genel itibarı ile işsizliğin de önüne bir nebze geçilebilmesi için önem arz ediyor. Ancak buradaki en can alıcı husus, artık kimsenin kimseye mahkum olmaması, bazı çıkar çevrelerinin insanları ard niyetli kullanamaması konusudur. En önemli konu bu, çünkü ne yazık ki hâlâ birtakım kimseler masum insanlarımızı kullanarak birtakım tatsız olaylara yol açmaktadır. Ama toplum geliştikçe, insanlarımız yapılmak istenen oyunların daha çabuk farkına varmaktalar. Unutmayalım ki toplum sevgiyle kaynaşır, adaletle yaşar. Birbirimizi daha çok sevdikçe ve değer verdikçe, birbirimize kenetlendikçe, yaşam alanlarına saygı duydukça önümüze hiçbir engel çıkmayacaktır. 
Dün Harran ilçemizde Çiçek ve Kurt ailelerinin karıştığı tatsız olayın bugün barışla sonuçlandığını öğrenmek buna çok güzel bir örnek olmuştur. Sağduyu kazanmış, kardeşlik dostluk kazanmıştır. Bu barışa vesile olan kanaat önderlerine ve bilhassa Çiçek ve Kurt ailelerine, onları gönülden seven ve hizmet etmekten onur duyan bir kardeşleri olarak teşekkür ediyorum. Meydana gelen olayda barışçıl bir tavır sergileyen ve yaralanan sevgili Kaymaklı muhtarımız Ahmet Demir’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...”

Çağla Aktemur
23.Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili