UA-88098349-1
Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 17:49
 
Urfalı sporcunun büyük başarısı
Şanlıurfa İlinin Dart sporunda ilk Milli Sporcusu Dart Antrenörü/İl Hakemi-İsmail Demir, 8-14 Haziran 2019 tarihlerinde İtalya'nın Caorle şehrinde yapılan "Avrupa Elektronik Dart Şampiyonası'nda" Türkiye'yi temsil ediyor.
SPOR Haberi
Urfalı sporcunun büyük başarısı

4 yıl önce lise yıllarında Gaziantep OSB Koleji'nde Beden Eğitimi Öğretmeni Halil Durmuş'un vesilesi ile Dart sporuyla tanışarak ilgi duymaya başlayan Şanlıurfalı Dart Antrenörü/İl Hakemi-İsmail Demir, Milli Takım Antrenörü Mustafa Özcan vesilesi ile geliştirerek İl genelinde ve Türkiye genelinde 100'den fazla müsabakalarda mücadele verdi.  Bu müsabakalarda çeşitli başarılara imza atmayı başaran Demir, 8-14 Haziran 2019 tarihlerinde İtalya'nın Caorle şehrinde yapılan "Avrupa Elektronik Dart Şampiyonası'na" Türkiye'nin "A" Milli Takımı olarak yarışmaya hak kazanıp Türkiyemizi ve Bayrağımızı temsil ediyor.

Dart ve Bocce il temsilcisi Halil Durmuş, yaptığı açıklamada, "Dart sporuna Şanlıurfa'mızın İdari ve Mülki Amirlerinin imkan ve destek vermeleri halinde birçok gencimizin Milli Takımda Şanlıurfa'lı ve azimli gençler olarak yerini alabilme şansı kaçınılmaz bir gerçektir. Şanlıurfa TBBDF İl Temsilcisi olarak bu gururu ilimize yaşattığı için kendisini tebrik ederek Milli Takım'da başarılarının devamını dileriz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Urfalı, sporcunun, büyük, başarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı