UA-88098349-1
Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 14:45
 
TUMEF MAĞDUR AİLEYİ YALNIZ BIRAKMADI
TUMEF (Toplumsal uyuşturucu ile mücadele ve eğitim federasyonu) Urfalı mağdur aileyi yalnız bırakmadı.
GÜNDEM Haberi
TUMEF MAĞDUR AİLEYİ YALNIZ BIRAKMADI

Toplumumuzun bilinç seviyesine bağlı olarak artan suç oranlarının ortalamaların üzerinde seyretmesi kaçınılmaz bir sonun habercisi zaten.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde madde bağımlısı bir babanın çocuklarına iki gün boyunca akıl almaz işkenceler yaptığı gündeme bomba gibi düşmüş, Şanlıurfa halkını derinden etkilemiştir. Emniyet güçlerimizin usanmadan gecesini gündüzüne katarak uyuşturucu müptelaları ve tacirlerine göz açtırmasa da maalesef bir türlü önüne geçilmiyor!

Böylesi kanayan toplumsal yaralarımızı sarmaya çalışmak sadece devlete değil biz vatandaşların da asli görevidir.

Bizler de #TUMEF ( Toplumsal uyuşturucu ile mücadele ve eğitim federasyonu ) olarak duyarlılığımızı göstermek ve bu uğurda yapabileceğimizin en iyisini yapabilmek için işkence gören aileyi Karaköprü ilçe başkanımız sayın ferdi halat, Karaköprü Kadın Kolları Başkanımız Sayın Fatma Güloğlu, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Servet Yavuz ve Eyyübiye İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Saadet Karacan ile ekip ruhuyla ziyaret edip dertleriyle dertlendik. Ve elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız dedik.

Federasyonumuzun başında yer alan sayın genel başkanımız Cemal Olgun, Güneydoğu Bölge Başkanımız Sayın Zeki Ögel , Şanlıurfa il başkanımız sayın Aytaç Demirkan ve şahsım Şanlıurfa Eyyübiye ilçe başkanı olarak her zaman ve ulaşabileceğimiz her yerde var kararlılıkla devam edeceğiz.”

Kaynak: Editör: Abdullah Akkurt
Etiketler: TUMEF, MAĞDUR, AİLEYİ, YALNIZ, BIRAKMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı