UA-88098349-1
Haber Detayı
15 Kasım 2016 - Salı 16:36
 
SİVEREK’TE YATIRIM TEŞVİKLERİ VE DESTEKLERİ EĞİTİMİ
Siverek Ticaret ve Sanayi Odasınca işverenlere YATIRIM TEŞVİKLERİ VE DESTEKLERİ EĞİTİMİ konusunda bilgilendirme yapıldı.
EĞİTİM Haberi
SİVEREK’TE YATIRIM TEŞVİKLERİ VE DESTEKLERİ EĞİTİMİ

Siverek Ticaret ve Sanayi Odasınca işverenlere YATIRIM TEŞVİKLERİ VE DESTEKLERİ EĞİTİMİ  konusunda bilgilendirme yapıldı.
Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın Yatırım Destek ve Danışmanlık Uzamanı Sn. Eyüp BULUT  tarafından Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda düzenlenen seminere çok sayıda işveren katıldı.
Seminerde  Doğu ve Güneydoğu bölgesi için oluşan yatırım teşviklerinden ve desteklerinden bahsedildi. Doğu bölgesinin avantajlarına dikkat çeken Bulut, Siverek’te kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi içinde verilen desteklerin cok güzel projeler oluşmasına sebebiyet verebileceğine dikkat çekti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.S.Serdal BUCAK üyelerden gelen talepler üzerine toplantının düzenlendiğini  ve Siverek TSO olarak katılımcılara ticari hayatlarında katkıda bulunmaktan onur ve mutluluk duyduğunu belirtti.  BUCAK, Karacadağ Kalkınma Ajansı Uzmanlarına  taleplerini karşılıksız bırakmayıp verilen tüm bilgiler için teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİVEREK’TE, YATIRIM, TEŞVİKLERİ, VE, DESTEKLERİ, EĞİTİMİ, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı