UA-88098349-1
Haber Detayı
17 Kasım 2016 - Perşembe 21:39
 
Siverek Belediye sporun hedefi 3 lig
Belediye Başkanı Resul Yılmaz futbolcularla bir araya geldi
SPOR Haberi
Siverek Belediye sporun hedefi 3 lig

Şanlıurfa Süper Amatör Liginde mücadele veren Siverek Belediye spor futbolcular ve yöneticileri Belediye Başkanının yemekli davetinde bir araya geldi.

            Belediye Başkanı Resul Yılmaz Belediye sosyal tesisi Tarihi Paşa konağında Futbolcular ve yöneticilere onuruna verdiği akşam yemeğinde barış ve kardeşlik mesajı verdi.

            Yemekte futbolculara hitaben konuşan Belediye Başkanı Yılmaz futbolun dostluk ve kardeşlik duygularının gelişmesi için bir araç olduğuna dikkat çekerek şunları kaydetti” Sevgili dostlar son günlerde bazı takımların taraftarları bizim futbolculara saldırıp hakaret etmelerine rağmen sizlerden istirhamım siz buna karşılık vermeyin Sivereklilerin geleneklerinin an anlamlı yanı misafirperverliğidir gelen takımlarımıza en içten misafir duygularla ağırlayalım onların düştüğü yanlışlara düşmeyelim”  dedi.

            Belediye Spor Kulübü Başkanı Cevdet Ökenek hedeflerinin 3 lig olduğunu belirterek şunları kaydetti” süper amatör ligin lideriyiz öncelikli hedefimiz bal ligi nihai hedefimiz ise 3 ligdir bunun için planlarımız ve çalışmalarımız her şeyden önce azmimiz vardır. Belediye Başkanımız kıt imkânlara rağmen kulübümüze desteklerini sunuyor kendisine teşekkür ediyoruz. Tüm taraftarlarımızın 3 lig hedefimize destek vermelerini bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Siverek, Belediye, sporun, hedefi, 3, lig, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı