UA-88098349-1
Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 11:33
 
Kuş: Gerekirse gece gündüz çalışacağız
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Kuş: Gerekirse gece gündüz çalışacağız

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatıyla ilçe genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. ‘Yol Medeniyettir’ düsturuyla ilçe genelinde yol yapım çalışmalarına devam eden ekipler, merkez mahallelerde kilitli beton parke taşı, bakım ve onarım ile yeni yol ağı oluşturma, kırsalda ise stabilize yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Eyyübiye Belediyesi basın biriminin paylaştığı bilgilere göre; kırsalda kurulan 3 şantiye ve merkezde 4 farklı ekiple çalışma yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, vatandaşların da takdirini topluyor. Vatandaşların yazın toz, kışın ise yaşadığı çamur mağduriyetinin önüne geçmeyi hedefleyen ve çalışma yürüten Eyyübiye Belediyesi ekipleri son olarak Yenice ve Selçuklu mahallelerinde kilitli beton parke taşı döşeme çalışması yürütüyor. Diğer yandan müdürlüğe bağlı ekipler de vatandaş talebi ve belirlenen program dahilinde bakım ve onarım çalışması yapıyor. Çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a ve Eyyübiye Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.
 


 

Yapılan çalışmalarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Ekiplerimiz ilçemizin dört bir noktasında çalışmaya devam ediyor. Kırsalda 3 şantiye, merkezde ise 4 farklı ekiple vatandaşlarımızın yol mağduriyetinin önüne geçiyoruz. Yol sorunu bitene kadar gerekirse gece gündüz çalışacağız. Eyyübiye'm her şeyin en iyisine layık” dedi.

BİHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuş:, Gerekirse, gece, gündüz, çalışacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı