UA-88098349-1
Haber Detayı
08 Kasım 2016 - Salı 16:52
 
DTB YÖNETİMİ BAĞLAR’DA
Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil ve DTB Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağlar’da
GÜNDEM Haberi
DTB YÖNETİMİ BAĞLAR’DA

Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil ve DTB Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağlar’da meydana gelen bombalı araç saldırısında zarar gören esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yaraların bir an evvel sarılması için ellerinden gelen tüm çabayı harcayacaklarını söyledi.

Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil,DTB Meclis Başkanı Ahmet Ay,DTB Başkan Yardımcıları Şeyhmus Ayhan, Ramazan Özkılıç, DTB Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Boylu, Bağlar İlçesi’ndeki Emniyet Müdürlüğü Ek binasına yakın bir bölgede bomba yüklü minibüsün patlatılması ve 11 kişinin yaşamını yitirdiği saldırının yapıldığı bölgede vatandaşları dinledi.

Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil, Esnaf ve vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunarak, Birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç duyulan böylesi günlerde, halkımızın sağduyuyla hareket etmesi gerektiğini söyledi.

-SALDIRI KABUL EDİLEMEZ-

DTB Başkanı Engin Yeşil, Yapılan saldırının kabul edilemez olduğunu ve saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirterek, Bu olayda yaşamını yitiren 11 insanımıza Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum. Tedavisi devam eden yaralılarımıza da Allahtan acil şifalar diliyorum. Yaraların bir an evvel sarılacağına inanarak, bizlerde Diyarbakır Ticaret Borsası olarak üzerimize düşün her türlü görevde büyük çaba içerisinde bulunacağız’’şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DTB, YÖNETİMİ, BAĞLAR’DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı