UA-88098349-1
Haber Detayı
09 Kasım 2016 - Çarşamba 19:59
 
Diyarbakır 'Yeni Ve Farklı Bir Soluğa Merhaba Demeye Hazırlanıyor
Diyarbakır 'Da İş Dünyası Yeni Ve Farklı Bir Soluğa Merhaba Demeye Hazırlanıyor
DİĞER Haberi
Diyarbakır 'Yeni Ve Farklı Bir Soluğa Merhaba Demeye Hazırlanıyor

H OFFİCE TANITIM

Diyarbakır 'Da İş Dünyası Yeni Ve Farklı Bir Soluğa Merhaba Demeye Hazırlanıyor. Diyarbakır ' da iş dünyası yeni ve farklı bir soluğa merhaba demeye hazırlanıyor. Tasarımı ve ön gördüğü kusursuz kurumsal işleyişi ile bir ilk olan H OFFİCE projesi, BUĞDAYCILAR GRUP ' un muhteşem çalışmalarından biri.
BUĞDAYCILAR GRUP 1970 yılından bu yana ticari girişimlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Grup sadece Diyarbakır ' da değil Türkiye ' nin pek çok noktasında başarılı proje ve çalışmalara imza atmıştır. BUĞDAYCILAR GRUP Yönetim Kurulu Başkanlığını halen Hakan Buğdaycı yürütmektedir. Ayrıca küçük kardeş Serkan Buğdaycı 'da aile şirketinde  çalışmaların hayata geçirilmesinde büyük görevler üstlenmektedir. Hakan ve Serkan Buğdaycı, babadan ve  büyük abiden almış oldukları üstün ticaret duruşunu daha yukarıya taşıyarak  sergilemeye devam ediyorlar.
1998 yılında  8 bin metrekarelik alan üzerine yapılan 4 katlı BUĞDAYCILAR PLAZA, bölgenin en büyük ev ve büro mobilyaları mağazası olarak Urfa yolu 1. kilometre üzerinde halen  faaliyetlerine devam  ediyor. Ve BUĞDAYCILAR PLAZA ' nın  hemen  yanında  H OFFİCE  projesi ile başarılarını taçlandırıyorlar.
5 dönümlük arazi üzerinde boy veren H OFFİCE' in yapımına 2015 yılında başlandı. Girişte bulunan 8 adet mağaza ve toplamda 60 adet Home Ofis ile takdiri hak eden bir yapı. Peki neden H OFFİCE ? Her alanda HİGH (yüksek )kalite anlayışını gözettiği için. Konforda, işleyişte, güvenlikte, ön görülen ufukta ve kazançta.
Bina muhteşem mimarisinin yanı sıra sunmuş olduğu pek çok yenilik ile dikkat çekiyor. Güvenlik en üst seviyede. Kartlı giriş sayesinde mekanların huzuru düşünülmüş. Ayrıca tasarlanan resepsiyon ve güvenlik işleyişi mükemmel ötesinde. Gelen misafirler işyeri sahiplerine bildirilecek. Müsaitlik durumuna göre, ayrılan özel bekleme salonunda misafirler ağırlanacak. Yapıların en büyük iki problemi olan otopark ve ısıtma -soğutma - havalandırma  sorunları  H OFFİCE de kesinlikle yaşanmayacak şekilde tasarlanmış. Açık ve kapalı otoparkı mevcut. Bir başarı da  tapuların  " ticari tapu " olarak verilmesi. Yatırımcıya büyük bir avantaj.
H OFFİCE muhteşem ve kaliteli duruşunu ofis içlerine de fazlasıyla yansıtmış. Kullanılan her malzeme de kalitenin yansıması bulunuyor adeta. Ofisler konfor ve huzur verecek şekilde tasarlanmış.
H OFFİCE de şu an hazır olan örnek bürodan ziyaretçilerin memnun ayrılmaları projenin ne kadar başarılı olduğunun göstergesi. HAKAN BUĞDAYCI ; H OFFİCE projesinin , şehrimizin iş dünyasına bir vefa borcu olduğunu özellikle belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Diyarbakır, 'Yeni, Ve, Farklı, Bir, Soluğa, Merhaba, Demeye, Hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı