UA-88098349-1
Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 20:00
 
DENEYİMLİ GAZETECİDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK
Şanlıurfa'nın sevilen gazetecilerinden www.harranajans.com un sahibi Abdullah Akkurt, herkese örnek olacak davranışlar sergilemeye devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
DENEYİMLİ GAZETECİDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Şanlıurfa'nın sevilen yerel gazetecilerinden Abdullah Akkurt'tan Eğitime Büyük Destek

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde yaşayan www.harranajans.com 'un sahibi ve Anadolu Ajansı Harran temsilcisi olarak görevine devam eden, deneyimli gazeteci Abdullah Akkurt; sadece şehrin sıkıntılarını gündeme taşımakla kalmıyor, aynı zamanda eğitme büyük destek sağlıyor.

Akkurt; özellikle Harran bölgesinde eğitim gören ve maddi konularda dezavantajlı durumda bulunan öğrencilere kitap, kırtasiye, oyuncak  ve kıyafet yardımında bulunuyor.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Abdullah Akkurt:
Harran Ajans ailesi olarak 12 yıldır Eğitime destek kampanyaları ile ilçemizde bir çok okula kırtasiye, Kitap, Oyuncak, Kıyafet ve benzeri yardımları çocuklarımıza ulaştırdık. Birçok okulumuzun kütüphanesini kitap ve kırtasiye malzemesiyle doldurduk.  

Tabi bu kadar güzel ve anlamlı çalışmaları tek başıma değil, bunları çok değerli ve duyarlı hayır sever kardeşlerimin destekleriyle yaptık. 

Bugün 2019 - 2020  Eğitim Öğretim yılında çocuklarımıza dağıtılmak üzere tarafıma iletilen 26 koli yardımında bulunan, Hayırsever Aysun Kocatürk, Eğitim gönüllüsü Beyza Yedekçi, İstanbul Tuzla Kızılay şubesine, ve katkısı olan tüm arkadaşlara Şahsım ve Eğitim camiası adına şükranlarımı sunar, herkese çok teşekkür ediyorum.

Bizler gün geçtikçe her gün biraz daha büyüyen kocaman bir aileyiz. Bizim aracılığımızla özellikle maddi konularda dezavantajlı konumda bulunan öğrencilere yardımda bulunmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız, bana ulaşarak bu gönül yolculuğunda bizlere eşlik edebilirler" Dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DENEYİMLİ, GAZETECİDEN, EĞİTİME, BÜYÜK, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı